Мати пожертвувала власним життям заради порятунку сина

Містичні історії з Павлом Костіциним

Світлана щаслива мати. У неї є прекрасний син Роман. Вона переконана, що між ними існує незримий, але вкрай сильний зв’язок. І переконання її не безпідставні.

За двадцять років життя Романа, матері вдавалося тричі врятувати його від неминучої загибелі. І дивовижність полягає у тому, що попередження про небезпеку є Світлані уві сні.

У перший раз – коли Роман ще знаходився в її утробі, їй вдалося уникнути примусового аборту і народити на світ здорового хлопчика. У другій, коли той ледь не зустрів свою загибель під колесами поїзда, далеко від дому. І, нарешті, в третій раз, коли для порятунку своєї дитини Світлані довелося пожертвувати власним життям …

Що сталося – дивіться в середу, 8 червня, о 21:00 в проекті «Містичні історії з Павлом Костіциним» на СТБ!

У ДРУГІЙ ІСТОРІЇ:

Аліна – молода і безтурботна дівчина, поплатився сповна за свою безпечність. І через несподівану поломки машини, їй довелося залишитися на ніч у глухому силі в будиночку добродушного старого, люб’язно запропонував свою допомогу. Правда за його добродушність Аліна відплатила йому зовсім інший монетою.

Що зробила дівчина і як потім за це поплатилася – дивіться в середу, 8 червня, о 21:00 в проекті «Містичні історії з Павлом Костіциним» на СТБ!