Молода пара купила квартиру з привидом нареченого

Містичні історії з Павлом Костіциним

Купуючи квартиру, в якій до нас хтось жив, ми очікуємо отримати якийсь неприємний сюрприз від попередніх мешканців. Але такого сюрпризу, як отримали герої цієї історії, не очікує ніхто.

Олена з чоловіком, нарешті, обзавелися власним житлом і були дуже раді тому, особливо з огляду на значно занижену ціну. Але в’їжджаючи в нову квартиру, вони звернули увагу, що всі сусіди змінювалися в обличчі, дізнаючись її номер, а один літній чоловік навіть попередив щоб вони бути обережними з кранами у ванній. Все здавалося неважливим, поки у ванній кімнаті не почали відбуватися дивні речі, які сильно лякали Олену.

Одного разу вночі, при дивному збігу обставин подружжя затопили квартиру того самого літнього сусіда. Сварка повільно перейшла у задушевну бесіду, під час якої дідусь розповів Олені з чоловіком тривожну історію їх нової квартири і попередніх мешканців.

Виявилося, що у ванній загинув молодий хлопець, в ніч після свого власного весілля, а його дух не може знайти спокій. Лише випадкова знахідка при зміні старих труб у ванній кімнаті допомогла поставити крапку в цій історії.

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Містичні історії з Павлом Костіциним»: