Нічні жахіття 45-річного чоловіка перетворилися на реальність

Містичні історії з Павлом Костіциним

У 45-річного Костянтина великі проблеми в житті через алкоголь: роботи немає, дружина з дому вигнала, врятувала літня родичка – прихистила у себе. Але і тут все не так вже й гладко.

То могилу померлого чоловіка копати змусить, то замість нього на нічне чергування відправить. На додачу до всього Костянтина мучить одне і те ж жахіття, в якому присутні мрець та дивного вигляду чоловік, які бажають його вбити. Але справжній жах герой відчув, коли страшний сон раптом трапився наяву.

Що сталося – дивіться у середу, 29 червня, о 21:00 в проекті «Містичні історії» на СТБ!

ТАКОЖ У ВИПУСКУ:

Тиха і скромна 14-річна Карина веде звичайний спосіб життя середньостатистичного підлітка: ходить до школі, дружить з однокласницями, проявляє симпатію до хлопчиків … За одним винятком – її захоплення містикою не вписується в звичне коло інтересів юних панянок. Після публічного приниження на уроці вкрай не тактовної вчителькою, Карина вирішує помститися своїй кривдниці, але не як-небудь, а з допомогою чорної магії Вуду …

До чого можуть призвести недитячі ігри з чорною магією – дізнаєтеся у середу, 29 червня, о 21:00 в проекті «Містичні історії» на СТБ!